Hydraulika

Precyzyjne detale hydrauliczne

Hydraulika jest od dziesięcioleci jedną z głównych gałęzi naszej działalności. Czy to hydraulika przemysłowa czy motoryzacyjna, do zastosowań w samolotach czy w wózkach widłowych - nasze bloki sterowania, zawory regulujące oraz tłoki produkowane są zgodnie z najnowszymi standardami i przy utrzymaniu najsurowszych przepisów jakości.

 

Najnowsze technologie produkcji CNC

Stawiamy sobie za cel stosowanie najnowszych technik produkcji CNC. W ten sposób gwarantujemy, że detale są wykonywane z najwyższą dokładnością i gospodarnością. Wyraźnie widać to na przykładzie tulejek sterowania, których drobne szczeliny kontrolne powstają już dziś na laserowych centrach obróbczych. W stosunku do konwencjonalnych elektroerozyjnych maszyn CNC , osiągane są tu oszczędności czasu do 90%. Następnie tulejki sterowania obrabiane są w naszej instalacji gratowania termicznego, łączącej wysoką jakość z ekonomicznością procesu.

Optymalizowane procesy produkcji

Za pomocą naszego nowoczesnego systemu zapisu danych (MDE/BDE), otrzymujemy bezpośredni dostęp online do łańcucha produkcji i sterowania w naszym przedsiębiorstwie. W ten sposób zwiększamy naszą efektywność, usprawniamy przebieg operacji produkcyjnych i przyspieszamy przepływ informacji , co przekłada się na korzyści także dla Państwa.


Oczywiście na życzenie przeprowadzamy również montaż i kontrolę hydrauliczną produkowanych komponentów.