Nota prawna

Cieszymy się że odwiedziliście Państwo naszą stronę internetową

Strona www.remog.pl jest ofertą firmy:

 

Remog Polska Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 16
39-300 Mielec

 

Tel: +48 17 773 82 22,
Fax: +48 17 773 82 23
biuro@remog.net

 

Zarząd: Wilfried Müller, Aneta Cieśla
NIP: 817 198 91 05
Kapitał zakładowy: 2.942.150 PLN

Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy
Numer KRS 0000 236639


Cieszymy się z Państwa odwiedzin na naszej stronie internetowej oraz za zainteresowanie naszą firmą, produktami i usługami.

 

Projekt, Realizacja, Programowanie

DS MARKETING
Medien-Haus
Lossaustraße 4a
96450 Coburg
www.medien-haus.com

Zwolnienia z odpowiedzialności

Odpowiedzialność za treść

Strona internetowa zawiera tylko ogólne informacje i nie dotyczą one konkretnych przypadków. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność i aktualność wszystkich treści i danych, zawartych na stronie zgodnie z § 7 Abs.1 TMG (niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych). W odniesieniu do poprawności, kompletności, aktualności lub jakości dostarczonych informacji i danych, nie ma jednak gwarancji , że są one zgodnie z § 8 do 10 TMG (niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych). Odpowiedzialność za treść zamieszczonych informacji nie obowiązuje , o ile nie jest to umyślna lub rażąca dezinformacja. Obowiązek usunięcia lub zablokowania informacji na mocy ogólnego prawa może być stale egzekwowany . Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa tylko od momentu stwierdzenia określonego naruszenia. Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach natychmiast usuniemy tę treść.

Odpowiedzialność za Linki

Nie ponosimy odpowiedzialności za treści innych dostawców, do których można dotrzeć za pośrednictwem hiperłączy/linków. Powiązane strony zewnętrzne są wyłącznie zewnętrznymi treściami, za które nie ponosimy żadnej odpowiedzialności i których treści nie są naszą własnością. Chociaż ich zawartość została sprawdzona pod kątem naruszenia prawa i zasad moralnych, nie można wykluczyć, że treść może zostać zmieniona przez dostawców. Nie jesteśmy zobowiązani do ciągłego sprawdzania treści, o których mowa w naszej ofercie, pod kątem zmian. Ponadto wyraźnie dystansujemy się od treści internetowych, naruszających prawo i ogólne zasady moralne. Jeśli zauważycie Państwo jakieś naruszenie prawa lub inne nieodpowiednie treści na połączonych stronach, prosimy o powiadomienie nas o tym.

Prawa autorskie

Treści i dzieła utworzone na tej stronie przez jej administratora podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Wszystkie artykuły są własnością osób trzecich i są oznaczone jako takie. Powielanie, przetwarzanie, dystrybucja i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie praw autorskich poza granicami wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Kopie tych stron są dostępne wyłącznie do użytku prywatnego, a nie do celów komercyjnych.